Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HOST za sms
07-02-2012, 09:33 AM
Post: #1
HOST za sms
A może żeby tak zrobić opcje hosting za sms?

A dokładniej zostawić wszystko tak jak jest tylko dodać jeszcze opcję hostingu za sms . Wiele jest osób szukających właśnie takiego rozwiązania ... Szczególnie mi chodzi tutaj o osoby niepełnoletnie które chętnie by wykupiły taką usługę ale takich nie ma Szczęśliwy
Np. tak jak jest na Niektórych niemieckich hostach że zamiast przelewu wyślij sms na numer #### aby nas wesprzeć w dalszym rozwoju ...


( a tak poza tematem to już od tygodnia nie dostaje meila z aktywacją to ma się adresem ip czy meilem zagranicznym ? )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2012, 02:09 PM
Post: #2
RE: HOST za sms
Cytat:Szczególnie mi chodzi tutaj o osoby niepełnoletnie które chętnie by wykupiły taką usługę
Wystarczy kontakt przez ticket/mail w celu otrzymania danych na jakie można przelać darowiznę. W każdym mieście jest poczta, wypełnienie druczku to 10 sekund. Inna opcja- Mbank oferuje darmowe konta internetowe dla osób niepełnoletnich.

Sprzedaż usług np. przez płatność SMS podlega pod działalność gospodarczą. My oferujemy darmowe usługi, po dokonaniu darowizny automatycznie konto hostingowe użytkownika zmienia swój status z FREE na PRO (bez reklam- linków w stopce).

Cytat:a tak poza tematem to już od tygodnia nie dostaje meila z aktywacją
Proszę się zalogować do Cpanelu a następnie kliknąć przycisk "wyślij ponownie link aktywacyjny". Wystarczyło się z nami skontaktować przez ticket a twoje konto zostałoby aktywowane ręcznie w ciągu 5 minut.

PS. To nie jest forum rozrywkowe lecz forumowy support w którym pracują poważni ludzie, proszę wyrażać się stosownie.

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2012, 04:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2012 05:00 PM przez hanss.)
Post: #3
RE: HOST za sms
Przepraszam jeśli moje posty wydały się dość nie stosowne Plask

Ok zaraz spróbuje jeszcze raz się tam zalogować ...

PS. Wcześniej jak próbowałem założyć konto to tylko przerzuca na nowe okno formularza tego rejestracyjnego... i nic więcej...


...A może i masz racje bo to by było tak jak z boo.pl kiedy tam zaczynałem też byli za free później dotacja sms a teraz tylko są za sms'a Plask
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 12:24 PM
Post: #4
RE: HOST za sms
Przerzuca na nowe okno gdy popełnisz gdzieś błąd np. źle przepiszesz kod z obrazka. Wyświetla się wtedy stosowna informacja, jeżeli nie znasz j.ang to przekopiuj komunikat do google translate. Angielski to podstawa w tych czasach Oczko

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2012, 10:27 PM
Post: #5
RE: HOST za sms
(07-03-2012 02:09 PM)Administrator napisał(a):  Sprzedaż usług np. przez płatność SMS podlega pod działalność gospodarczą. My oferujemy darmowe usługi, po dokonaniu darowizny automatycznie konto hostingowe użytkownika zmienia swój status z FREE na PRO (bez reklam- linków w stopce).

Sprzedaż usług podlega pod działalność gospodarczą, ale firmy zajmujące się smsami premium biorą to niejako na siebie, tworząc system partnerski. W ten sposób otrzymujemy umowę o dzieło i nie musimy zakładać działalności.
Za każdy sms premium wysłany otrzymuje się około 50 % cenny netto smsa.
Wydaje mi się, że to rozwiązanie podniosłoby jedynie koszt skorzystania z opcji pro.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2012, 03:42 AM
Post: #6
RE: HOST za sms
(07-04-2012 12:24 PM)Administrator napisał(a):  Przerzuca na nowe okno gdy popełnisz gdzieś błąd np. źle przepiszesz kod z obrazka. Wyświetla się wtedy stosowna informacja, jeżeli nie znasz j.ang to przekopiuj komunikat do google translate. Angielski to podstawa w tych czasach Oczko
Ale tam nie ma żadnego komunikatu po english Niezdecydowany ... ba nawet po polish nie ma komunikatu ... Poprostu otwiera nową stronę z tym samym formularzem rejestracyjnym tylko że te pola są ponownie puste ...a i nawet ten napis na obrazku na tej nowej stronie się nie zmienia :O
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2012, 06:45 PM
Post: #7
RE: HOST za sms
Cytat:Sprzedaż usług podlega pod działalność gospodarczą, ale firmy zajmujące się smsami premium biorą to niejako na siebie, tworząc system partnerski. W ten sposób otrzymujemy umowę o dzieło i nie musimy zakładać działalności.
Za każdy sms premium wysłany otrzymuje się około 50 % cenny netto smsa.
Wydaje mi się, że to rozwiązanie podniosłoby jedynie koszt skorzystania z opcji pro.
Sam odpowiedziałeś sobie. Sprzedaż usług podlega pod działalność gospodarczą, bez względu na to w jaki sposób realizowane są płatności. Na tym koniec dyskusji.

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości