Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inkubator pomysłów
04-04-2012, 10:27 AM
Post: #1
Inkubator pomysłów
Żadna firma/osoba zajmująca się hostingami nie prowadzi inkubatora stron.

Jak by to wyglądało - paradoksalnie prosto a skutecznie.


Przeważnie mamy do czynienia z dwiema grupami ludzi.

1. Mają wiedzę jednak nie mają do końca pomysłu jak ją wykorzystać.

2. Mają pomysły lecz brakuje im wiedzy bądź jej całkowicie nie mają.

Obie grupy nie dość , że rzadko się mają okazję "spotkać" w internecie z racji właśnie braku umiejętności przez jedną z nich.

4un.eu - oferuje DARMOWE hostingi - czyli najlepsze miejsce na pierwsze kroki Twojego przedsięwzięcia ponieważ odbywa się to praktycznie bez większego ryzyka.


Całe to miejsce była by to niewielka podstrona gdzie można wrzucić swój pomysł dokładnie go opisując i szukając współpracowników do rozwijania pomysłu .
Portal 4un całym swoim autorytetem oferowałby pośrednictwo darmowe ( osoba A zleca osobie B zrobienie np. czerwonego punktu w pliku jpg za 10 zł osoba A wysyła środki na wskazane konto a osoba B na wskazaną skrzynkę pocztową - po otrzymaniu wszystkiego od osoby A oraz B wysyłamy to do nich ) nikt nie będzie oszukany, odradzony a współpraca będzie się rozwijała.



Taki mój pomysł na wyróżnienie się portalu od innym Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2012, 10:45 AM
Post: #2
RE: Inkubator pomysłów
To świetny pomysł, napewno go zrealizujemy
Cytat:Całe to miejsce była by to niewielka podstrona gdzie można wrzucić swój pomysł dokładnie go opisując i szukając współpracowników do rozwijania pomysłu .
Lecz do tego momentu.
Jak będziemy weryfikować/kontrolować oszustów i uczciwe osoby? Z bycia pośrednikiem są same problemy ktoś musiałby przy tym siedzieć i tym zarządzać bo wątpie aby udało nam się zrobić to z automatu.

Jestem za twoim pomysłem lecz do tego momentu który zacytowałem.
Strona gdzie można wrzucić swój pomysł -> szukanie współpracownika -> reszta między sobą (podanie kontaktu itp). Dogadanie się osoby A z osobami które się zgłosiły do pomocy/realizacji pomysłu.

Czyli skończy się na tym że będą to zwykłe ogłoszenia o poszukiwaniu partnerów. Chociaż proponowałbym zrobić to w takiej formie że osoba A dodaje swój pomysł a zgłaszają się tylko osoby które mogą coś wnieść do tego pomysłu (mają wiedzę, umiejętności a przedewszystkim chęć).

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2012, 10:54 AM
Post: #3
RE: Inkubator pomysłów
Pośrednictwo to same plusy.

1. Konto z lokatą nocną.
2. Racja jedna osoba musi się tym zajmować jednak wybierając odpowiednie konto może na tym dorobić troszkę.
3. Weryfikuje pośrednik patrząc czy praca spełnia wymogi osoby zmawiającej.

Nigdy nie uniknie się w 100% oszustw zawsze jednak można jednak wtedy już coś zdziałać.
Zawarta została umowa której jest się świadkiem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2012, 11:04 AM
Post: #4
RE: Inkubator pomysłów
Cytat:1. Konto z lokatą nocną.
Chodzi o to że pieniądze spływają do nas a my przesyłamy dalej do współpracownika/za wykonane zlecenie-> o takie pośrednictwo Ci chodzi?

To już obrót pieniędzmi, nie wiem czy do końca legalny bez DG- przynajmniej potrzebna jest działalność gospodarcza.

No chyba że źle zrozumiałem, ale nie wiem czy ktośby nam zaufał w dodatku są strony typu zlecenia.przez.net i nikt nie chciałby ryzykować.

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2012, 11:06 AM
Post: #5
RE: Inkubator pomysłów
Wszystko zależy od tego czy się chce by ktoś zaufał Oczko
Jednak rozumiem nie ma rejestracji . Jak nie ma to może warto wystąpić do Unii po 40 000 Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości