Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzaczki po autoinstalatronie
09-14-2012, 07:12 AM
Post: #1
Krzaczki po autoinstalatronie
Już nie wiem co się dzieje na keed z Auto instalatorem
co bym nie zainstalowała,to po dodaniu wpisów ,są krzaczki
co by nie zostało zainstalowane i ustawiony j.polski to są krzaczki..brak polskich znaków,treść jest normalnie wpisywana..bez żadnych kombinacji
prosze zobaczyć
http://mojakuchenka.pl/

Dodam ,ze to samo miałam z Wordpresem,nie bywam często,bo dość długo przebywam za granicą w szkole,ale ostatnio właśnie z WP to było..porzucam wszystko,bo nie mam czasu,wracam i nadal fiasko
No i klapa z kolejnym skryptem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-14-2012, 11:12 AM
Post: #2
RE: Krzaczki po autoinstalatronie
Wrodpressa spolszczyłaś sobie ręcznie? Bo też miałem ten problem, nawet gdy wgrałem polską paczkę. Rozwiązaniem było wgranie na serwer już spolszczonego wordpressa, spakowanego w .zip a następnie rozpakowanie go i instalacja ręczna, która jest prosta jak drut Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-14-2012, 11:26 AM
Post: #3
RE: Krzaczki po autoinstalatronie
Instalowanie WP nie jest mi obce,mam ten skrypt opanowany Perfect,jak i wiele innych w tym i Joomla,SMF,phpbb3 itp itd
Znam je na wylot
Lecz dotychczas wszystko miałam na płatnym hostingu i problemów na darmowym nie znam,
niemniej wydaje mi sie ,ze skoro jest Autoinstalator to powinno wszystko działać okay.
Wysyłanie paczki Sharetronix wiąże sie z transsferem,a auto instalator wykonuje to szybciej.
Nadal oczekuję odpowiedzi od Administratora

Mój Pyszny Blog
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-14-2012, 11:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-14-2012 01:20 PM przez Tenk.)
Post: #4
RE: Krzaczki po autoinstalatronie
(09-14-2012 11:26 AM)aneanke napisał(a):  Wysyłanie paczki Sharetronix wiąże sie z transsferem,a auto instalator wykonuje to szybciej.
Transferem rzędu 5,5mb, nie przesadzajmy, ręczna instalacja nie trwa 30min tylko 3-4 minuty, szczególnie że piszesz iż WP nie jest Ci obcy.

Instalowałem Wordpressa autoinstalatorem 2-3 razy i za każdą próbą spolszczenia były krzaki, wydaje mi się że nie ma rozwiązania, ale chętnie zobaczę co Administrator ma do powiedzenia Oczko

ps. Joomla spolszczał się normalnie i wszystko śmigało jak należy Oczko)

EDIT: Do poniższego
Oba posty dotyczyły Twojego problemu droga pani. Prosząc o pomoc na forum zwracasz się do użytkowników, nie tylko do admina więc nie rozumiem tego uniesienia. Forum jest wolne i mogę pisać wszędzie tam gdzie mi się podoba i gdzie mam coś do powiedzenia w danym temacie. Bez bulwersu kobieto...

Nabijanie postów? Genialne...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-14-2012, 12:24 PM
Post: #5
RE: Krzaczki po autoinstalatronie
To ze manualna instalacja jest inna i bezproblemowa wie każdy webmaster
nie masz nic do wniesienia co do w/w problemu z Autoinstalatorem to nie nabijaj sobie postów,bo nawet nie wiem po co
i marnuj czyjegoś czasu ! Wypowiedziałeś sie raz i na tym koniec
Do Administratora
Zainstalowałam manualnie i zrobiłam porządek w bazie i jest ok
a ten transfer kiedyś Ci odlicze hihihihihi Język

Czekam nadal ,co jest nie tak z w/w problemem

Użytkownikom nic nie wnoszącym do tematu dziękuję za uwagę i polecam zająć się czymś innym!

Mój Pyszny Blog
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-14-2012, 01:24 PM
Post: #6
RE: Krzaczki po autoinstalatronie
Wysłała Pani 2 tickety + temat na forum..
Instalator wgrywa angielską wersje CMSów dlatego w przypadku wordpressa należy zainstalować go ręcznie.

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-14-2012, 02:07 PM
Post: #7
RE: Krzaczki po autoinstalatronie
To czas najwyższy dostosować sie ,aby było inaczej,jak np w przypadku innych darmowych hostingów
(nie bede ich tu reklamować),bo szkoda,aby przez taki bzdecik nowicjusze uciekali z keed.pl
(jak to kilku moich młodszych znajomych zrobiło)
nie dotyczy to tylko WP..
Poradziłam sobie,dzieląc Sharetronix najnowszą wersję ze starszą ,ale nie każdy potrafi w tym grzebać Uśmiech

Mój Pyszny Blog
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości