Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMF - Connection Problems
12-03-2012, 06:21 PM
Post: #1
SMF - Connection Problems
Witam, piszę, ponieważ mam problem, szukałam już rozwiązania za pomocą google i przeglądałam to forum, a także rozglądałam się na forum supportu SMF (radzą tam zapytać, czy to aby nie problem z DB u dostawcy) i niestety nie znalazłam rozwiązania mojego problemu... Otóż wyświetla mi taki oto błąd:

Cytat:Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Problem dotyczy: loremipsum.keed.pl, SMF w wersji 1.1.16.
Jak widać, nie ma podanego żadnego kodu błędu (na email przyszła mi wiadomość o tej samej treści), do bazy da się wejść bezproblemowo przez phpmyadmin, ftp też działa, dlatego nie wiem, w czym może tkwić problem. Jeśli to wina hostingu, to czy należy to po prostu przeczekać, a może wina leży po mojej stronie i wystarczy coś poprawić? Wybaczcie, ale jestem totalnym laikiem w tych sprawach Uśmiech
Chciałam też zaznaczyć, że do dnia wczorajszego wszystko śmigało bezproblemowo. Czytałam też, że może być to wina wielu modyfikacji wgranych do SMF, jednak żadna nigdy nie sprawiała problemów, a i wgranych nie mam ich wielu.

Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu mojego problemu, gdyż naprawdę nie mam się z tym do kogo zwrócić. Z góry dziękuję bardzo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2012, 11:14 PM
Post: #2
RE: SMF - Connection Problems
W sprawach technicznych proszę kontaktować się z supportem poprzez ticket z poziomu cpanelu.

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości