Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sponsoring Takao
05-09-2013, 08:33 AM
Post: #1
Sponsoring Takao
Witam, planuję stworzyć nowe forum kulturystyczne. Piszę tutaj ze względu na reklamy, bo o ile chciałbym założyć je na tym hostingu to reklamy mnie po prostu odpychają Uśmiech
Adres:
Jeszcze nie wybrałem jednoznacznego adresu.

Jakich parametrów potrzebujesz:
Parametry, parametrami, chciałbym przede wszystkim, aby znikły reklamy, gdyż gdy one będą występowały to niewiele osób skusi się do rejestracji i udzielania na forum "pierwsze wejście jest najważniejsze". Forum będzie na silniku SMF, więc nie potrzebuje tak wiele miejsca jak php3 Oczko

Ile strona ma użytkowników oraz unikalnych wizyt dziennie
Na chwilę obecną za wcześnie na statystyki.

O stronie/projekcie:
Strona jak mówiłem będzie tematycznie ustawiona pod kulturystykę. Z racji, iż jest dość mało forum tematycznych tego typu powinienem zyskać wielu użytkowników.

Pozdrawiam
Takao
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2013, 02:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2013 02:34 PM przez Administrator.)
Post: #2
RE: Sponsoring Takao
Ale na naszym darmowym hostingu nie ma reklam... Są linki tekstowe w stopce których żaden użytkownik nawet nie zauważy. Proszę zapoznać się z wątkiem WYMAGANIA oraz CO OFERUJEMY.
Forów o tematyce kulturystycznej nie ma jakoś wyjątkowo wiele ale są sfd, kfd gdzie wypowiadają się kulturyści jak i amatorzy z dużym stażem. Więc wątpię że ktokolwiek przejdzie na nowe forum gdzie nie otrzyma tak fachowej pomocy.

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości