Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takao layout
03-31-2013, 02:26 PM
Post: #1
Takao layout
[Obrazek: 981761proba_layout.jpg]

Teoretycznie wszystko zostało wyjaśnione w pierwszym wpisie, aczkolwiek proszę o niewielkie propozycje poprawek i sugestie/oceny.

(Loga proszę nie oceniać, gdyż nie jest moje i zrobiłem dla improwizacji).

Pozdrawiam Ninja
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2013, 08:40 PM
Post: #2
RE: Takao layout
Ładnie wygląda Uśmiech ja tak nie potrafię Smutny
Jak rozumiem wszystko na chwilę obecna jest w pliku graficznym i czekają cięcia i wstawianie do html ? Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2013, 09:43 PM
Post: #3
RE: Takao layout
Dokładnie tak, aczkolwiek nie wiem jak się za to zabrać, żeby to wszystko starannie, powoli i dokładnie zakodować. Może jakieś wskazkówki, propozycje lub rady? Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2013, 10:29 PM
Post: #4
RE: Takao layout
Według mnie logo do poprawy- te błyskawice- nie wiem jak to nazwać przydałoby się żeby były w technice wektorowej bo tego typu grafika nie za bardzo pasuje.

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2013, 12:34 AM
Post: #5
RE: Takao layout
(03-31-2013 09:43 PM)Takao napisał(a):  Dokładnie tak, aczkolwiek nie wiem jak się za to zabrać, żeby to wszystko starannie, powoli i dokładnie zakodować. Może jakieś wskazkówki, propozycje lub rady? Uśmiech
najprościej można posłużyć się tabelką Oczko
Obraz należy podzielić na mniejsze i każdą część wyciętą wstawić w odpowiednie miejsce Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2013, 09:14 AM
Post: #6
RE: Takao layout
(04-01-2013 10:29 PM)Administrator napisał(a):  Według mnie logo do poprawy- te błyskawice- nie wiem jak to nazwać przydałoby się żeby były w technice wektorowej bo tego typu grafika nie za bardzo pasuje.

Logo to jest texturka na nakładce i napis o 2 różnych czcionkach- tyle. Tak jak wspominałem logo jest jak na razie tylko po to, żeby zapełnić tam miejsce Duży uśmiech
(04-02-2013 12:34 AM)deros napisał(a):  
(03-31-2013 09:43 PM)Takao napisał(a):  Dokładnie tak, aczkolwiek nie wiem jak się za to zabrać, żeby to wszystko starannie, powoli i dokładnie zakodować. Może jakieś wskazkówki, propozycje lub rady? Uśmiech
najprościej można posłużyć się tabelką Oczko
Obraz należy podzielić na mniejsze i każdą część wyciętą wstawić w odpowiednie miejsce Oczko
Mam pewien problem, gdyż niektóre elementy są ustawione na odpowiednich warstwach, kryciach oraz odpowiednich filtrach, co troche utrudnia mi ich poprawne pocięcie i kodowanie. Aczkolwiek jeszcze nie zacząłem ciąć layoutu Podejrzany
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2013, 03:10 PM
Post: #7
RE: Takao layout
Ale tutaj już masz jeden plik graficzny Oczko z którego za pomocą programu graficznego możesz zrobić fragmenty Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2013, 03:40 PM
Post: #8
RE: Takao layout
Tnie się plik graficzny scalony i nie ma problemu. Ewentualnie możesz stworzyć nową warstwę i z wszystkich warstw stworzyć jedną (w PS image-> apply image) a potem ją pociąć ale po co sobie życie komplikować.

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości