Forum hosting 4un.eu

Pełna wersja: Proszę o ocenę nowego layoutu 4opony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam do odpalania odmienionej witryny wizytówkowej naszej firmy oferującej opony.
Nowa witryna sama prowadzi klienta przez informacje o nas i ofercie opon, zamiast nudzić dziesiątkami stron tekstu. Zapraszam do oceniania jak podoba wam się nasza zmiana strony przeznaczonej dla klientów. Co wam się podoba w szczególności, jakie inne zmiany proponujecie, co byście zmienili?
Opony
(03-07-2013 01:25 PM)czteryopony napisał(a): [ -> ]Zapraszam do odpalania odmienionej witryny wizytówkowej naszej firmy oferującej opony.
Nowa witryna sama prowadzi klienta przez informacje o nas i ofercie opon, zamiast nudzić dziesiątkami stron tekstu. Zapraszam do oceniania jak podoba wam się nasza zmiana strony przeznaczonej dla klientów. Co wam się podoba w szczególności, jakie inne zmiany proponujecie, co byście zmienili?
Opony

Skróćcie napis Zadzwoń i zamów:
801 11 53 53
Kod prezentacji: AE6E1016
tzn. zmniejszcie ten napis, gdyż na rozdzielczości 1366;768 jest za mało widać.
Fakt. Za dużo zasłania
Ja też tak uważam.
Nie widzę tego o czym piszecie. Strona ładna i przejrzysta.
Też się pochwalę swoją, nie taka nowoczesna ale ma swój klimat i chyba więcej treści w temacie. Zapraszam do galerii, może znajdziecie inspirację dla siebieOczko
fotografia ślubna poznań
Pozdrawiam ;D
(03-21-2013 11:20 AM)abcfoto napisał(a): [ -> ]Nie widzę tego o czym piszecie. Strona ładna i przejrzysta.

Widać, nasze sugestie zostały potraktowane poważnie Uśmiech
bo ja też już nie widzę dwóch pasków z góry i z dołu ograniczających widoczność co mnie bardzo cieszy Uśmiech
Moim skromnym zdaniem wszystko na stronie jest zbyt duże, przez co osoby z monitorami o mniejszej rozdzielczości muszą sporo "kręcić" aby zjechać chociażby na sam dół.

Dodatkowo polecam zaktualizować grafikę na stronie tzn. zainwestować w nowy wygląd.
Przekierowanie