Forum hosting 4un.eu

Pełna wersja: ShoutBox
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proponowałbym na forum umieścić ShoutBox-a..
Zawsze jakieś urozmaicenie oraz wygoda..
ShoutBox

Ma swoje zalety i wady. Jeśli miałby być shoutbox to uważam że powinna być informacja kiedy ew. gość może kogoś zastać na tym shoutboxie, bo najczęściej bywa tak, że ktoś wchodzi na forum, patrzy a tutaj miliard postów, chce szybkiej pomocy więc pisze w shoutboxie, ale nic mu to nie daje bo akurat nikogo nie ma. Shoutbox tylko do gadania o byle czym jest zbędny bo spowalnia forum, już nie tyle serwer co gości, ktoś kto ma słaby internet będzie miał te parę sekund więcej.
Narazie wstrzymamy się z SB, równiedobrze w tematacj typu "pogaduszki" można popisać o wszystkim. Uważam że w tej chwili to zbędny element.
Ehh. Trochę dziwnie.Nie spotkałem się jeszcze z shoutboxem na forum.Jeśli chodzi o mnie to nie za bardzo podoba mi się ten pomysł.Tak jak mówił Administrator jest dział Pogaduszki i to powinno narazie wystarczyć.
Nie spotkaleś się z shoutboxem na żadnym forum? To chyba pierwsze forum na którym pisze i nie ma tu SB Oczko I jakoś mi go tu nie brakuje.
Nie wiecie co tracicie u nie jest i jakoś wszystkim pasuje i się sprawdza.Oczko
Pozdrawiam.
No ja uważam, że sb to byłby dobry pomysł ale cóż wasza wola
Bardziej przydałby się jakiś LiveChat.
Mieliśmy w planach zrobić live chat na keed.pl lecz chwilowo odłożyliśmy ten pomysł. Ponieważ będzie czasochłonny a przede wszystkim "pieniędzochłonny" bo w końcu trzeba kogoś w takim live supporcie posadzić.
Przekierowanie