Forum hosting 4un.eu
Add Your Photos! - darmowy hosting zdjęć - Wersja do druku

+- Forum hosting 4un.eu (http://www.4un.eu/forum)
+-- Dział: Inne (/Forum-Inne)
+--- Dział: Bazar (/Forum-Bazar)
+--- Wątek: Add Your Photos! - darmowy hosting zdjęć (/Thread-Add-Your-Photos-darmowy-hosting-zdj%C4%99%C4%87)Add Your Photos! - darmowy hosting zdjęć - Tenk - 09-26-2012 03:37 PM

Myślę, że nie będzie problemu jeżeli polecę tutaj swój hosting zdjęć, który prosperuje już od ponad roku. Chodzi o stronę http://www.addfoto.za.pl

Na początku stworzyłem go dla siebie i znajomych bo potrzebowaliśmy w prosty sposób wymieniać się zdjęciami i wstawiać je na forum. Po kilku miesiącach zaczęli zaglądać i wrzucać pliki inni internauci, nie związani ze mną w żaden sposób. Kilka miesięcy temu znalazłem kilku współpracowników, którzy pomogli mi dopieścić skrypty i podnieść bezpieczeństwo i jakość usługi. Całość oparta jest na darmowych skrypcie CF Image Hosting Script. Pliki przechowywane są na kilku darmowych serwerach, jeżeli coś stanie się z jednym to nie ma żadnych strat. Wszystko działa szybko i płynnie. Cały czas staramy się o lepszą jakość bez potrzeby ponoszenia kosztów, tak to jest możliwe.

Po ok 14 miesiacach działania hostingu, bez żadnej reklamy, odwiedziło nas blisko 5 otys. osób, które wgrały pliki o łącznej wadze 3,5 gb. Moim zdaniem niezły wynik jak na "projekt z piwnicy".

Myślę, że mimo iż to wszystko oparte jest na darmowej infrastrukturze to jest to obecnie jeden z pewniejszych hostingów zdjęć. W razie problemów wystarczy kontakt z administracją i załatwimy sprawę w kilka chwil.

W planach jest nasz autorski skrypt hostingowy, zobaczymy jak to będzie.

Zapraszam do korzystania http://www.addfoto.za.pl Oczko
Pozdrawiam