Forum hosting 4un.eu
Początki z html i css, najefektowniejsza nauka. - Wersja do druku

+- Forum hosting 4un.eu (http://www.4un.eu/forum)
+-- Dział: Inne (/Forum-Inne)
+--- Dział: Rozmowy o wszystkim (/Forum-Rozmowy-o-wszystkim)
+--- Wątek: Początki z html i css, najefektowniejsza nauka. (/Thread-Pocz%C4%85tki-z-html-i-css-najefektowniejsza-nauka)



Początki z html i css, najefektowniejsza nauka. - Takao - 03-30-2013 12:40 PM

Witam, niedawno zacząłem w końcu interesować się html'em i css'em. Moja wiedza na ten temat jest na chwilę obecną "skromna", aczkolwiek reszta użytkowników forum z pewnością posiada jakieś ciekawe strony lub tutoriale co do nauki tworzenia stron. Jeśli to możliwe prosiłbym o w/w materiały.

Temat także służyć będzie do dyskusji na temat html wraz z css Uśmiech

Pozdrawiam


RE: Początki z html i css, najefektowniejsza nauka. - deros - 03-30-2013 12:45 PM

Witaj,
troszkę jest na naszym forum, najbardziej polecam jednak samodzielną analizę kodów strony html Oczko na początek dobra rada to odpowiedni edytor kodu, który pozwala na zapisywanie pliku w standardach kodowania innych niż windowsowski Oczko


RE: Początki z html i css, najefektowniejsza nauka. - Takao - 03-30-2013 12:48 PM

Tak też robię, staram się tworzyć strony oparte na poradnikach. Przerabiałem także poradnik html z znanej strony. Edytor kodu posiadam i to dość dobry (Notepad++). Na chwilę obecną jestem jako tako przygotowany, brakuje mi jednak wiedzy i doświadczenia Uśmiech


RE: Początki z html i css, najefektowniejsza nauka. - deros - 03-30-2013 01:17 PM

Dla mniej wtajemniczonych, a potrzebujących strony internetowej są też cmsy Oczko
Doświadczenie przychodzi z czasem Uśmiech