Forum hosting 4un.eu
ShoutBox - Wersja do druku

+- Forum hosting 4un.eu (http://www.4un.eu/forum)
+-- Dział: Hosting 4un.eu i keed.pl (/Forum-Hosting-4un-eu-i-keed-pl)
+--- Dział: Propozycje (/Forum-Propozycje)
+--- Wątek: ShoutBox (/Thread-ShoutBox)



ShoutBox - Chruscik - 04-04-2012 10:37 AM

Proponowałbym na forum umieścić ShoutBox-a..
Zawsze jakieś urozmaicenie oraz wygoda..


RE: ShoutBox - n2k - 04-04-2012 03:24 PM

ShoutBox

Ma swoje zalety i wady. Jeśli miałby być shoutbox to uważam że powinna być informacja kiedy ew. gość może kogoś zastać na tym shoutboxie, bo najczęściej bywa tak, że ktoś wchodzi na forum, patrzy a tutaj miliard postów, chce szybkiej pomocy więc pisze w shoutboxie, ale nic mu to nie daje bo akurat nikogo nie ma. Shoutbox tylko do gadania o byle czym jest zbędny bo spowalnia forum, już nie tyle serwer co gości, ktoś kto ma słaby internet będzie miał te parę sekund więcej.


RE: ShoutBox - Administrator - 04-04-2012 03:37 PM

Narazie wstrzymamy się z SB, równiedobrze w tematacj typu "pogaduszki" można popisać o wszystkim. Uważam że w tej chwili to zbędny element.


RE: ShoutBox - ktasteman - 04-07-2012 07:06 AM

Ehh. Trochę dziwnie.Nie spotkałem się jeszcze z shoutboxem na forum.Jeśli chodzi o mnie to nie za bardzo podoba mi się ten pomysł.Tak jak mówił Administrator jest dział Pogaduszki i to powinno narazie wystarczyć.


RE: ShoutBox - Administrator - 04-07-2012 01:55 PM

Nie spotkaleś się z shoutboxem na żadnym forum? To chyba pierwsze forum na którym pisze i nie ma tu SB Oczko I jakoś mi go tu nie brakuje.


RE: ShoutBox - LUKAS - 08-19-2012 08:56 PM

Nie wiecie co tracicie u nie jest i jakoś wszystkim pasuje i się sprawdza.Oczko
Pozdrawiam.


RE: ShoutBox - t0m3k - 08-20-2012 12:15 PM

No ja uważam, że sb to byłby dobry pomysł ale cóż wasza wola


RE: ShoutBox - Styler - 08-20-2012 03:17 PM

Bardziej przydałby się jakiś LiveChat.


RE: ShoutBox - Administrator - 08-20-2012 03:32 PM

Mieliśmy w planach zrobić live chat na keed.pl lecz chwilowo odłożyliśmy ten pomysł. Ponieważ będzie czasochłonny a przede wszystkim "pieniędzochłonny" bo w końcu trzeba kogoś w takim live supporcie posadzić.