Forum hosting 4un.eu
Takao layout - Wersja do druku

+- Forum hosting 4un.eu (http://www.4un.eu/forum)
+-- Dział: Inne (/Forum-Inne)
+--- Dział: Grafika (/Forum-Grafika)
+--- Wątek: Takao layout (/Thread-Takao-layout)



Takao layout - Takao - 03-31-2013 02:26 PM

[Obrazek: 981761proba_layout.jpg]

Teoretycznie wszystko zostało wyjaśnione w pierwszym wpisie, aczkolwiek proszę o niewielkie propozycje poprawek i sugestie/oceny.

(Loga proszę nie oceniać, gdyż nie jest moje i zrobiłem dla improwizacji).

Pozdrawiam Ninja


RE: Takao layout - deros - 03-31-2013 08:40 PM

Ładnie wygląda Uśmiech ja tak nie potrafię Smutny
Jak rozumiem wszystko na chwilę obecna jest w pliku graficznym i czekają cięcia i wstawianie do html ? Oczko


RE: Takao layout - Takao - 03-31-2013 09:43 PM

Dokładnie tak, aczkolwiek nie wiem jak się za to zabrać, żeby to wszystko starannie, powoli i dokładnie zakodować. Może jakieś wskazkówki, propozycje lub rady? Uśmiech


RE: Takao layout - Administrator - 04-01-2013 10:29 PM

Według mnie logo do poprawy- te błyskawice- nie wiem jak to nazwać przydałoby się żeby były w technice wektorowej bo tego typu grafika nie za bardzo pasuje.


RE: Takao layout - deros - 04-02-2013 12:34 AM

(03-31-2013 09:43 PM)Takao napisał(a):  Dokładnie tak, aczkolwiek nie wiem jak się za to zabrać, żeby to wszystko starannie, powoli i dokładnie zakodować. Może jakieś wskazkówki, propozycje lub rady? Uśmiech
najprościej można posłużyć się tabelką Oczko
Obraz należy podzielić na mniejsze i każdą część wyciętą wstawić w odpowiednie miejsce Oczko


RE: Takao layout - Takao - 04-02-2013 09:14 AM

(04-01-2013 10:29 PM)Administrator napisał(a):  Według mnie logo do poprawy- te błyskawice- nie wiem jak to nazwać przydałoby się żeby były w technice wektorowej bo tego typu grafika nie za bardzo pasuje.

Logo to jest texturka na nakładce i napis o 2 różnych czcionkach- tyle. Tak jak wspominałem logo jest jak na razie tylko po to, żeby zapełnić tam miejsce Duży uśmiech
(04-02-2013 12:34 AM)deros napisał(a):  
(03-31-2013 09:43 PM)Takao napisał(a):  Dokładnie tak, aczkolwiek nie wiem jak się za to zabrać, żeby to wszystko starannie, powoli i dokładnie zakodować. Może jakieś wskazkówki, propozycje lub rady? Uśmiech
najprościej można posłużyć się tabelką Oczko
Obraz należy podzielić na mniejsze i każdą część wyciętą wstawić w odpowiednie miejsce Oczko
Mam pewien problem, gdyż niektóre elementy są ustawione na odpowiednich warstwach, kryciach oraz odpowiednich filtrach, co troche utrudnia mi ich poprawne pocięcie i kodowanie. Aczkolwiek jeszcze nie zacząłem ciąć layoutu Podejrzany


RE: Takao layout - deros - 04-02-2013 03:10 PM

Ale tutaj już masz jeden plik graficzny Oczko z którego za pomocą programu graficznego możesz zrobić fragmenty Oczko


RE: Takao layout - Administrator - 04-02-2013 03:40 PM

Tnie się plik graficzny scalony i nie ma problemu. Ewentualnie możesz stworzyć nową warstwę i z wszystkich warstw stworzyć jedną (w PS image-> apply image) a potem ją pociąć ale po co sobie życie komplikować.