Forum hosting 4un.eu
Sponsoring Takao - Wersja do druku

+- Forum hosting 4un.eu (http://www.4un.eu/forum)
+-- Dział: Hosting 4un.eu i keed.pl (/Forum-Hosting-4un-eu-i-keed-pl)
+--- Dział: Sponsoring stron www (/Forum-Sponsoring-stron-www)
+--- Wątek: Sponsoring Takao (/Thread-Sponsoring-Takao)Sponsoring Takao - Takao - 05-09-2013 08:33 AM

Witam, planuję stworzyć nowe forum kulturystyczne. Piszę tutaj ze względu na reklamy, bo o ile chciałbym założyć je na tym hostingu to reklamy mnie po prostu odpychają Uśmiech
Adres:
Jeszcze nie wybrałem jednoznacznego adresu.

Jakich parametrów potrzebujesz:
Parametry, parametrami, chciałbym przede wszystkim, aby znikły reklamy, gdyż gdy one będą występowały to niewiele osób skusi się do rejestracji i udzielania na forum "pierwsze wejście jest najważniejsze". Forum będzie na silniku SMF, więc nie potrzebuje tak wiele miejsca jak php3 Oczko

Ile strona ma użytkowników oraz unikalnych wizyt dziennie
Na chwilę obecną za wcześnie na statystyki.

O stronie/projekcie:
Strona jak mówiłem będzie tematycznie ustawiona pod kulturystykę. Z racji, iż jest dość mało forum tematycznych tego typu powinienem zyskać wielu użytkowników.

Pozdrawiam
Takao


RE: Sponsoring Takao - Administrator - 05-09-2013 02:31 PM

Ale na naszym darmowym hostingu nie ma reklam... Są linki tekstowe w stopce których żaden użytkownik nawet nie zauważy. Proszę zapoznać się z wątkiem WYMAGANIA oraz CO OFERUJEMY.
Forów o tematyce kulturystycznej nie ma jakoś wyjątkowo wiele ale są sfd, kfd gdzie wypowiadają się kulturyści jak i amatorzy z dużym stażem. Więc wątpię że ktokolwiek przejdzie na nowe forum gdzie nie otrzyma tak fachowej pomocy.