Forum hosting 4un.eu
Jak zrobić.... shoutbox minimalnie najprościej. - Wersja do druku

+- Forum hosting 4un.eu (http://www.4un.eu/forum)
+-- Dział: Inne (/Forum-Inne)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie)
+--- Wątek: Jak zrobić.... shoutbox minimalnie najprościej. (/Thread-Jak-zrobi%C4%87-shoutbox-minimalnie-najpro%C5%9Bciej)

Strony: 1 2


Jak zrobić.... shoutbox minimalnie najprościej. - vytnis - 04-04-2012 10:43 AM

Jak zrobić stronę zawierającą tylko shoutbox bądź samą księgę gości.

Macie może jakieś gotowe szalony z jedną stroną tylko i wyłącznie z shoutbox bądź księgą gości.


RE: Jak zrobić.... shoutbox minimalnie najprościej. - Chruscik - 04-04-2012 10:47 AM

wpisz w google księga gości.. kiedyś na forum takie coś zakładałem ^^
umieszczasz to na swojej stronie (odnośnik) i CIę przenosi na stronę księgi


RE: Jak zrobić.... shoutbox minimalnie najprościej. - vytnis - 04-04-2012 10:51 AM

Plik tekstowy zawierający wpisy księgi należy założyć w tym samym katalogu co sama księga i nadać mu uprawnienia do odczytu i zapisu dla wszystkich tzn. atrybuty 666.

Zatem masz może poradnik jak się dodaje atrybut 666 Uśmiech niestety nie mam pojęcia jak dodaje się atrybuty


RE: Jak zrobić.... shoutbox minimalnie najprościej. - Chruscik - 04-04-2012 11:00 AM

po wgraniu pliku do FTP klikasz na niego prawym ->prawa pliku i w wartości numerycznej wpisujesz 666..
zapisujesz i gra gitara ^^


RE: Jak zrobić.... shoutbox minimalnie najprościej. - vytnis - 04-04-2012 11:05 AM

Zaraz sprawdzę czy nie kłamiesz Oczko
Mam nadzieję , że zadziała


RE: Jak zrobić.... shoutbox minimalnie najprościej. - Chruscik - 04-04-2012 11:07 AM

no powinno, tak mi się wydaję hehe ^^
zmieniałem już kilka razy uprawnienia i chyba o to właśnie Ci chodziło..


RE: Jak zrobić.... shoutbox minimalnie najprościej. - Administrator - 04-04-2012 11:10 AM

Ściągasza Total Commander
Logujesz się na ftp w tym programie, klikasz na odpowiedni katalog/plik i wybierasz Plik -> Zmień atrybuty...
W oknie wpisujesz 666 a następnie klikasz OK


RE: Jak zrobić.... shoutbox minimalnie najprościej. - vytnis - 04-04-2012 11:17 AM

Mam tylko te dwa pliki jednak strona nadal nie działa Duży uśmiech


RE: Jak zrobić.... shoutbox minimalnie najprościej. - Administrator - 04-04-2012 11:32 AM

Do ksiazka.txt miałeś dodać atrybut 666?
Podaj link, gdyż .php działa tylko i wylącznie na serwerze. Wrzuć na swój hosting, nadaj atrybut jaki trzeba a my sprawdzimy czy działa Oczko


RE: Jak zrobić.... shoutbox minimalnie najprościej. - vytnis - 04-04-2012 11:54 AM

http://randki.4un.eu/
... nie ogarniam php .... to nie dla mnie