Forum hosting 4un.eu
Opinie keed.pl (darmowy hosting www) - Wersja do druku

+- Forum hosting 4un.eu (http://www.4un.eu/forum)
+-- Dział: Hosting 4un.eu i keed.pl (/Forum-Hosting-4un-eu-i-keed-pl)
+--- Dział: Opinie (/Forum-Opinie)
+--- Wątek: Opinie keed.pl (darmowy hosting www) (/Thread-Opinie-keed-pl-darmowy-hosting-www)



Opinie keed.pl (darmowy hosting www) - Administrator - 05-06-2012 12:48 PM

[Obrazek: YBbqI.jpg]

W tym temacie proszę użytkowników o umieszczanie opini na temat darmowego hostingu keed.pl


RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www) - hanss - 07-02-2012 02:02 AM

Jestem nie zadowolony !
Bo po pierwsze nie ma na tym forum działu czarna lista !
Bo po dwa aby utworzyć stronę na wapku muszę znać english !
Bo po trzy nie instalujecie automatycznie skryptów forum saba !
Bo po cztery dajecie za duże parametry !
Bo po pięć jesteście darmowi !
Bo po sześć nie ma w F.A.Q. wpisu na jaki temat mogę stworzyć własną stronę !

I to tyle Anioł


RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www) - Nezo - 07-02-2012 10:58 AM

A ja jestem zadowolony

ponieważ
1. Darmowy hosting
2. Malutka reklama (te napisy)
3. Mi tam wystarczają parametry jakie oferujecie


RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www) - keitha - 07-05-2012 08:25 PM

Jestem bardzo zadowolony.
-wszystko za darmo
-bardzo dobre parametry
-brak reklam
-szybkość

Jedyny maluteńki minus to że nie wszystko jest po Polsku, ale to już bajka.
Jest to według mnie najlepszy darmowy hosting.


RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www) - aneanke - 08-06-2012 08:13 AM

w porównaniu do innych mój blogas na Wordpress z masą pluginów z obecnym stylem-szablonem działa rewelacyjnie
Brak padów to podstawa-a mam go już troszkę czasu,byłam na cba.pl ___NIGDY WIĘCEJ cba.pl i tych padów,reklam,masy błędów,a ostatnio jakieś wirusy na stronach,KOSZMAR (tu dałabym troche nie cenzuralnych słow)

Keed.pl to jest to co szukałam(mogłyby być troszke większe parametry Uśmiech )


RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www) - Tenk - 10-07-2012 08:45 AM

Kiedy tutaj trafiłem byłem pod wrażeniem parametrów i jakości i szybkości serwerów jednak po miesiącu wyszło szydło z worka. Moje forum na skrypcie SMF z dwoma tysiącami odsłon dziennie wykorzystało całość przydziału pamięci procesora i zostało zablokowane. Tak wiec stwierdzam, że hosting jest do niczego do większych stron, a tym bardziej do forum.

Nie ukrywajmy, 2 tyś odsłon na forum to jest niewiele, ok 25 aktywnych użytkowników, a serwer nie wytrzymał nawet miesiąca. Nie polecam.


// Proszę nie podawać fałszywych informacji gdyż konto zostało zablokowane z innego powodu (nie ze względu na zużycie limitu CPU). /Administrator

To prosze mi powiedzieć z jakich, jakim cudem nie potrafił mi pan pomóc? Komunikat kilka minut po zablokowaniu adresu forum wskazywał jednoznacznie, że limit pamięci cpu został przekroczony...


RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www) - kataloggrafikpl - 11-25-2012 04:37 PM

Powiem tak
używałem wraz ze siostrą kilku darmowych hostingu(Ona nawet jeden wymienia) wtym nawet płatny hosting
i keed.pl to jeden jedyny darmowy hosting który bez przymrużenia oka mogę polecić każdemu
Używając go i dbając o własną bazę /bazy ,nie zaśmiecając bzdurami i nie potrzebnymi gadżetami nie narazimy się na tyo ze coś pójdzie nie tak.To tylko maszyna i nawet na płatnym hoście jak ktoś bedzie fruwał w chmurach i myślał,ze wystarczy tylko postawić stronę i zapomnieć o podstawach webmasterki i bedzie ok to jest w błędzie.
Wysyłanie korespondencji "Masowe wysyłanie"jest traktowane wszedzie jednakowo i to powinien wiedzieć każdy szanujący się webmaster.
Darmowy hosting ma swoje prawa,(płatne też to nie prywatne mieszkanie,chociaż i ono ma swoje prawa gdy sie mieszka z innymi)co powinien wiedzieć każdy zakładający konto i jak sie nie wie czegoś tego i owego-należy zawsze zadać pytanie np poprzez "Ticket"
Cóż najgorzej jak dzieci biorą się za webmasterkę i adminkę własnymi stronami WWW sądząc ze Swiat Cyberprzestrzeni do nich należy=Nic bardziej mylnego i przerażającego w dzisiejszej dobie internetu.
@Tenk ?Jeśli nie masz pojecia na czym jedziesz to powinieneś zacząc chodzić pieszo-a i używać laski bo też sie potkniesz na własnych niezrozumiałych nawet dla Ciebie błędach.Nie zagrzejesz nigdzie miejsca jeśli bedziesz miał takie podejście do sprawy"Podejście tylko tobie znane-a nie akceptowane przez spoleczeństwo darmowego czy też nie darmowego przedsięwzięcia,bo przekracza nazrucone wymagania TU REGULAMIN"

keed.pl to naprawdę super darmowy host i dziękuję człowiekowi który go założył

Z wyrazami szacunku dla keed.pl


PS Powiem jeszcze jedno na platnym hoście wysylanie plików mialem normalnie przerywane i musialem nadpisywać pliki
aż oczy przecieralem gdy na keed.pl szło to jak po maśle=Ojciec mnie nauczył,że nie wszystko złoto co sie świeci