Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phishing, scam, warez, hacking
06-05-2013, 10:04 AM
Post: #1
Phishing, scam, warez, hacking
Dwa razy w ciągu ostatniego tygodnia skrypt rozpoznający nadużycia zablokował błędnie konta - raz moje własne, raz stworzone dla klienta. Przez prawie rok hosting działał ok, teraz dopiero coś się zaczęło psuć. Czy zostały wprowadzone jakieś zmiany od strony technicznej, które powodują tego typu błędy? Dla mnie osobiście jest to spory problem i nie wiem, czy nie zmienić hostingu, jeśli sytuacja ma się powtarzać. Kilkanaście stron leży. Support niestety nie odpisał na ticket w ciągu ostatnich 24h.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2013, 12:43 PM
Post: #2
RE: Phishing, scam, warez, hacking
Witam
Nie istnieje u nas w bazie konto hostingowe założone na email na jaki założył Pan konto na forum. Więc bez żadnych danych nie możemy Panu pomóc. Zostały wprowadzone nowe filtry i prawdopodobnie jedna z Pana stron została uznana za spam przez co całe konto zostaje tymczasowo zablokowane. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez ticket z poziomu cpanelu lub ewentualnie na email support (małpa ) keed.pl. Dostaliśmy wyjątkowo dużo zgłoszeń ale na każde odpowiedzieliśmy w czasie nie dłuższym niż 1 dzień. Proszę sprawdzić wczoraj/dzisiaj w nocy powinien Pan otrzymać od nas odpowiedź jeżeli zgłaszał Pan problem.
Pozdrawiam Paweł, support keed.pl

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości