Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie keed.pl (darmowy hosting www)
05-06-2012, 12:48 PM
Post: #1
Opinie keed.pl (darmowy hosting www)
[Obrazek: YBbqI.jpg]

W tym temacie proszę użytkowników o umieszczanie opini na temat darmowego hostingu keed.pl

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2012, 02:02 AM
Post: #2
RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www)
Jestem nie zadowolony !
Bo po pierwsze nie ma na tym forum działu czarna lista !
Bo po dwa aby utworzyć stronę na wapku muszę znać english !
Bo po trzy nie instalujecie automatycznie skryptów forum saba !
Bo po cztery dajecie za duże parametry !
Bo po pięć jesteście darmowi !
Bo po sześć nie ma w F.A.Q. wpisu na jaki temat mogę stworzyć własną stronę !

I to tyle Anioł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2012, 10:58 AM
Post: #3
RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www)
A ja jestem zadowolony

ponieważ
1. Darmowy hosting
2. Malutka reklama (te napisy)
3. Mi tam wystarczają parametry jakie oferujecie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2012, 08:25 PM
Post: #4
RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www)
Jestem bardzo zadowolony.
-wszystko za darmo
-bardzo dobre parametry
-brak reklam
-szybkość

Jedyny maluteńki minus to że nie wszystko jest po Polsku, ale to już bajka.
Jest to według mnie najlepszy darmowy hosting.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2012, 08:13 AM
Post: #5
RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www)
w porównaniu do innych mój blogas na Wordpress z masą pluginów z obecnym stylem-szablonem działa rewelacyjnie
Brak padów to podstawa-a mam go już troszkę czasu,byłam na cba.pl ___NIGDY WIĘCEJ cba.pl i tych padów,reklam,masy błędów,a ostatnio jakieś wirusy na stronach,KOSZMAR (tu dałabym troche nie cenzuralnych słow)

Keed.pl to jest to co szukałam(mogłyby być troszke większe parametry Uśmiech )

Mój Pyszny Blog
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2012, 08:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2012 03:31 PM przez Tenk.)
Post: #6
RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www)
Kiedy tutaj trafiłem byłem pod wrażeniem parametrów i jakości i szybkości serwerów jednak po miesiącu wyszło szydło z worka. Moje forum na skrypcie SMF z dwoma tysiącami odsłon dziennie wykorzystało całość przydziału pamięci procesora i zostało zablokowane. Tak wiec stwierdzam, że hosting jest do niczego do większych stron, a tym bardziej do forum.

Nie ukrywajmy, 2 tyś odsłon na forum to jest niewiele, ok 25 aktywnych użytkowników, a serwer nie wytrzymał nawet miesiąca. Nie polecam.


// Proszę nie podawać fałszywych informacji gdyż konto zostało zablokowane z innego powodu (nie ze względu na zużycie limitu CPU). /Administrator

To prosze mi powiedzieć z jakich, jakim cudem nie potrafił mi pan pomóc? Komunikat kilka minut po zablokowaniu adresu forum wskazywał jednoznacznie, że limit pamięci cpu został przekroczony...

http://www.cosa.keed.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-25-2012, 04:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-25-2012 04:56 PM przez kataloggrafikpl.)
Post: #7
RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www)
Powiem tak
używałem wraz ze siostrą kilku darmowych hostingu(Ona nawet jeden wymienia) wtym nawet płatny hosting
i keed.pl to jeden jedyny darmowy hosting który bez przymrużenia oka mogę polecić każdemu
Używając go i dbając o własną bazę /bazy ,nie zaśmiecając bzdurami i nie potrzebnymi gadżetami nie narazimy się na tyo ze coś pójdzie nie tak.To tylko maszyna i nawet na płatnym hoście jak ktoś bedzie fruwał w chmurach i myślał,ze wystarczy tylko postawić stronę i zapomnieć o podstawach webmasterki i bedzie ok to jest w błędzie.
Wysyłanie korespondencji "Masowe wysyłanie"jest traktowane wszedzie jednakowo i to powinien wiedzieć każdy szanujący się webmaster.
Darmowy hosting ma swoje prawa,(płatne też to nie prywatne mieszkanie,chociaż i ono ma swoje prawa gdy sie mieszka z innymi)co powinien wiedzieć każdy zakładający konto i jak sie nie wie czegoś tego i owego-należy zawsze zadać pytanie np poprzez "Ticket"
Cóż najgorzej jak dzieci biorą się za webmasterkę i adminkę własnymi stronami WWW sądząc ze Swiat Cyberprzestrzeni do nich należy=Nic bardziej mylnego i przerażającego w dzisiejszej dobie internetu.
@Tenk ?Jeśli nie masz pojecia na czym jedziesz to powinieneś zacząc chodzić pieszo-a i używać laski bo też sie potkniesz na własnych niezrozumiałych nawet dla Ciebie błędach.Nie zagrzejesz nigdzie miejsca jeśli bedziesz miał takie podejście do sprawy"Podejście tylko tobie znane-a nie akceptowane przez spoleczeństwo darmowego czy też nie darmowego przedsięwzięcia,bo przekracza nazrucone wymagania TU REGULAMIN"

keed.pl to naprawdę super darmowy host i dziękuję człowiekowi który go założył

Z wyrazami szacunku dla keed.pl


PS Powiem jeszcze jedno na platnym hoście wysylanie plików mialem normalnie przerywane i musialem nadpisywać pliki
aż oczy przecieralem gdy na keed.pl szło to jak po maśle=Ojciec mnie nauczył,że nie wszystko złoto co sie świeci
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości