Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy antywirus
04-04-2012, 12:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2012 03:50 PM przez Administrator.)
Post: #2
RE: Najlepszy antywirus
Gdzieś czytałem że mcafee ma bardzo dobre wyniki w testach skutecznościowych (chyba nawet pierwsze miejsce).
Korzystam z Malwarebytes Anti-Malware sprawdza się dobrze wybrałem go bo jako jedyny ze wszystkich antywirusów wykrywa te nowe malware/trojany/keyloggery.
Ale ma też minusy omija drobne robaki i wirusiki. Dlatego do skanowania korzystam z Dr.Web darmowej wersji (jest to taki jakby portable) włączasz, skanujesz jak masz starą bazę to pobierasz nową wersje programu, odpalasz, skanujesz. Nie ma w nim ochrony w czasie rzeczywistym, ale jest bardzo skuteczny.

Co do malwarebytes to prawy przycisk na trayu na ikonce i masz do wyboru możesz zaznaczyć i odznaczyć w każdej chwili:
-ochrona komputera
-blokowanie stron
-uruchom skaner
-aktualizuj

Nic nie narzuca w każdej chwili możesz sobie zaznaczyć/odznaczyć blokowanie stron- przykładowo blokuje mi czasem forum peb.pl i forum.o2.pl (akurat się nie dziwie bo forum o2 to największy syf Oczko )
Do malwarebytes potrzebny jest program uzupełniający gdyż jego głównym zadaniem jest wykrywania malware, unikanie niebezpieczeństw a nie skanowanie wirusów Oczko

@edit
Już wiem Oczko mcafee ma/lub miał pierwsze miejsce w teście Komputer Świata

"Jeśli ludzie źle o tobie mówią, żyj tak, aby nikt im nie uwierzył."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Najlepszy antywirus - Chruscik - 04-04-2012, 12:36 PM
RE: Najlepszy antywirus - Administrator - 04-04-2012 12:46 PM
RE: Najlepszy antywirus - Chruscik - 04-04-2012, 03:44 PM
RE: Najlepszy antywirus - ktasteman - 04-04-2012, 08:44 PM
RE: Najlepszy antywirus - Chruscik - 04-05-2012, 10:03 AM
RE: Najlepszy antywirus - ktasteman - 04-05-2012, 11:33 AM
RE: Najlepszy antywirus - Chruscik - 04-05-2012, 01:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości