Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie keed.pl (darmowy hosting www)
11-25-2012, 04:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-25-2012 04:56 PM przez kataloggrafikpl.)
Post: #7
RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www)
Powiem tak
używałem wraz ze siostrą kilku darmowych hostingu(Ona nawet jeden wymienia) wtym nawet płatny hosting
i keed.pl to jeden jedyny darmowy hosting który bez przymrużenia oka mogę polecić każdemu
Używając go i dbając o własną bazę /bazy ,nie zaśmiecając bzdurami i nie potrzebnymi gadżetami nie narazimy się na tyo ze coś pójdzie nie tak.To tylko maszyna i nawet na płatnym hoście jak ktoś bedzie fruwał w chmurach i myślał,ze wystarczy tylko postawić stronę i zapomnieć o podstawach webmasterki i bedzie ok to jest w błędzie.
Wysyłanie korespondencji "Masowe wysyłanie"jest traktowane wszedzie jednakowo i to powinien wiedzieć każdy szanujący się webmaster.
Darmowy hosting ma swoje prawa,(płatne też to nie prywatne mieszkanie,chociaż i ono ma swoje prawa gdy sie mieszka z innymi)co powinien wiedzieć każdy zakładający konto i jak sie nie wie czegoś tego i owego-należy zawsze zadać pytanie np poprzez "Ticket"
Cóż najgorzej jak dzieci biorą się za webmasterkę i adminkę własnymi stronami WWW sądząc ze Swiat Cyberprzestrzeni do nich należy=Nic bardziej mylnego i przerażającego w dzisiejszej dobie internetu.
@Tenk ?Jeśli nie masz pojecia na czym jedziesz to powinieneś zacząc chodzić pieszo-a i używać laski bo też sie potkniesz na własnych niezrozumiałych nawet dla Ciebie błędach.Nie zagrzejesz nigdzie miejsca jeśli bedziesz miał takie podejście do sprawy"Podejście tylko tobie znane-a nie akceptowane przez spoleczeństwo darmowego czy też nie darmowego przedsięwzięcia,bo przekracza nazrucone wymagania TU REGULAMIN"

keed.pl to naprawdę super darmowy host i dziękuję człowiekowi który go założył

Z wyrazami szacunku dla keed.pl


PS Powiem jeszcze jedno na platnym hoście wysylanie plików mialem normalnie przerywane i musialem nadpisywać pliki
aż oczy przecieralem gdy na keed.pl szło to jak po maśle=Ojciec mnie nauczył,że nie wszystko złoto co sie świeci
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Opinie keed.pl (darmowy hosting www) - kataloggrafikpl - 11-25-2012 04:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości