Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mikropłatności: atomsms vs zaplacto
07-16-2012, 09:47 PM
Post: #5
RE: mikropłatności: atomsms vs zaplacto
Uściślijmy bo chyba nie rozumiemy się do końca. Opisałem tutaj dwa serwisy oferujące możliwość sprzedaży usług na stronach internetowych za pośrednictwem sms premium. Czyli inaczej pisząc jeżeli chcemy na naszej stronie sprzedawać swoje usługi z wykorzystaniem sms premium musimy utworzyć tę treść płatną i nawiązać współpracę z tymi serwisami. Opisałem tu dwa istniejące serwisy zajmujace się pośredniczeniem pomiędzy operatorami sieci komórkowych, a właścicielami stron z płatną treścią. Istnieje kilkanaście takich serwisów i każdy z nich posiada pewne różnice w funkcjonowaniu. Co do boo.pl o ile się orientuję to zajmują się sprzedażą domen internetowych i hostingu to ich usługi sprzedawane z wykorzystaniem mikropłatności. Nie wiem z czyjej oferty korzystają. Istnieje też możliwość wprowadzenia samemu na swojej stronie ograniczenia co do liczby wysłanych smsów przez użytkowników strony.

PS. Zapomniałem chyba jednak o najważniejszym, żeby oferować na swojej stronie usługi i produkty opłacane smsem premium musimy mieć hosting obsługujący PHP (czyli np. nasz keed.pl)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: mikropłatności: atomsms vs zaplacto - deros - 07-16-2012 09:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości